Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 77
Najnowszy użytkownik: Gosia
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Komedie
opinie o uczelni w G...
Najciekawsze tematy
Komedie [1]
opinie o uczelni ... [0]
APEL Z OKAZJI ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA
Różne We wtorek 7 maja odbyła się w naszej szkole akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie klasy 4 b wraz z wychowawcą Izabelą Pobojewską. Młodzi aktorzy próbowali odpowiedzieć na pytania, czym są OJCZYZNA, NARÓD, WOLNOŚĆ. Swój występ uświetnili patriotycznymi pieśniami.
Pomóżmy ptakom przetrwać zimę
Różne Od grudnia 2018 roku do marca 2019 roku klasa 0 a brała udział w akcji "Pomóżmy ptakom przetrwać zimę" zorganizowanej przez Zaborski Park Krajobrazowy. Karmniki ustawił nam Pan Janusz na placu zabaw za szkołą. Jeden karmnik stał na wysokim słupku, a drugi zawieszony był na drzewie.
DZIEŃ LEŚNIKA
Różne 5 kwietnia 2019 roku z okazji Dnia Leśnika gościliśmy Pana Tomira Kubickiego - leśniczego z Leśnictwa Kokoszka. Pan leśniczy, na spotkaniu z dziećmi przedszkolnymi i uczniami klas I-III, opowiadał o budzącej się do życia przyrodzie. Dzieci mogły obejrzeć piękne zdjęcia pana Tomira, przedstawiające rośliny i zwierzęta leśne.
Międzynarodowy Konkurs Literacki
Konkursy Nasza uczennica Marta Kostrzewska zajęła II miejsce w III Międzynarodowym V Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Hubal". Marta napisała opowiadanie pod tytułem "Siła poświęcenia", które nawiązywało do życia majora Henryka Dobrzańskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców, że strajk nauczycieli został zawieszony i od dnia 24.04 lekcje będą odbywać się zgodnie z planem zajęć.
UWAGA!!!
Drodzy rodzice!

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Konarzynach informuje rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola i szkoły, iż od dnia 08 kwietnia 2019 r. do odwołania, zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-dydaktyczne nie będą prowadzone. W związku z powyższym prosimy rodziców o zorganizowanie opieki dla swoich dzieci.
Jednocześnie informujemy, że w biurze szkoły są przygotowane zaświadczenia dla rodziców naszych dzieci, którzy w takiej sytuacji mogą skorzystać z zasiłku opiekuńczego, celem zapewnienia opieki swojemu dziecku (do lat 8)

SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z TECHNIKUM NR 2 W CHOJNICACH
Różne W środę 3 kwietnia uczniów klasy III gimnazjum i VIII odwiedzili uczniowie i nauczyciele z Technikum nr 2 w Chojnicach przedstawiając ofertę swojej szkoły na nowy rok szkolny.
Teatr T z Torunia
Różne 3 kwietnia gościliśmy aktorów z Teatru T z Torunia. Wystawili przedstawienie profilaktyczne pod tytułem " Kabaret na jednej nodze". W przedstawieniu uczestniczyły dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych i klasy z nauczania początkowego.
Teatr T z Torunia klasy IV-VI
Różne W środę 3 kwietnia odwiedziła naszą szkołę Grupa Teatralna T z Torunia, która w humorystyczny sposób przedstawiła problem hejtu w sieci. Poznaliśmy historię żółwia Floriana, który stał się ofiarą cyberprzemocy i nie wiedział w jaki sposób poradzić sobie z tym problemem. Wraz z przyjaciółką Malwinką szukali rozwiązania. Okazało się, że zawsze należy szukać pomocy wśród dorosłych i że są specjalne instytucje, które zajmują się pomocą dzieciom, które padły ofiarą cyberprzestępcy.

Drodzy uczniowie warto zajrzeć na stronę sieciaki.pl.

Zapamiętajcie również numer telefonu zaufania 116 111
KONSULTACJE INDYWIDUALNE Z DORADCĄ ZAWODOWYM
Różne W poniedziałek 1 kwietnia zakończyły się w naszej szkole konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym Panią Karoliną Pestką z Poradni Psychologiczno-pedagogicznej w Chojnicach. Uczestniczyli w nich chętni uczniowie z klasy VIII i III gimnazjum.
Dzień Muffinka
Różne 29 marca zapachniało w naszej szkole słodkościami. Obchodziliśmy w tym dniu ŚWIATOWY DZIEŃ MUFFINKA. Chętni uczniowie upiekli babeczki, które były sprzedawane w czasie przerw. Koszt tej słodkości to tylko złotówka. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia przewodnicząca SU Natalia Wójcik przekazała na sztandar dla szkoły podstawowej. Udało się zebrać 322 zł! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tej imprezy!
SU 🙂
Podręczniki
Podręczniki na rok szkolny 2018/2019
Przetarg
Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę peletu drzewnego dla ZSP w Konarzynach na 2019r.
Projekty sportowe

Mały Mistrz
Szkoła
Dane szkoły
Prawo szkolne
Petycje
Fotogaleria
Dzieje szkoły
Poprzednia strona szkoły
Dla rodziców
P S O
Ogłoszenia i informacje
Kontakt
Wywiadówki w szkole
Sukcesy i uroczystości
Podręczniki szkolne
Dla uczniów
P S O
NOWY SPRAWDZIAN 2015
Ogłoszenia i informacje
Plan lekcji
Terminarz 2013/2014
Regulaminy konkursów
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty gimnazjalne
Testy gimnazjalne
Testy szóstoklasisty
Informatyka
Ostatnie pliki
Klasy 8 Religia
Klasy 8 WOS
Klasy 7 8 Fizyka
Klasy 8 Informatyka
Klasy 8 Język polski
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02.07.2015 21:47
coś ci nie pasuj Uśmiech Uśmiech Smutek Z przymrużeniem oka

27.06.2014 14:53
Wakacje !!! ♥ Szeroki uśmiech

70
14.04.2014 06:09
Pozdrowienia dla klasy 4a Złość

27.03.2014 22:10
Z przymrużeniem oka Dobry wieczór wszystkim, możemy być przyjaciółmi

62
29.01.2014 11:57
Uśmiech Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych przyjaciół Szeroki uśmiech

55
02.12.2013 12:20
Uśmiech hi, Jak stworzyć stronę internetową, jak to? big thanks Uśmiech

15.11.2013 20:17
pozdro dla ziomków z 5a ;D Szeroki uśmiech