Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 77
Najnowszy użytkownik: Gosia
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
Komedie
opinie o uczelni w G...
Najciekawsze tematy
Komedie [1]
opinie o uczelni ... [0]
Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III
Konkursy 14 marca 2019 r. w świetlicy szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Wzięło w nim udział 22 uczniów. Wyniki:


SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z BIAŁEGO BORU
Różne 13 marca do naszej szkoły przejechała delegacja uczniów Zespołu Szkół Nr 7 w Białym Borze. Razem z nauczycielem przedstawili ofertę edukacyjną dla uczniów klasy ósmej i trzeciej gimnazjum. W wyświetlonym filmie zaprezentowano profile klas, m.in. profil wojskowy, policyjny, służb prewencyjnych, ratownictwa. Wielkie wrażenie wywarł pokaz ćwiczeń w wykonaniu uczniów z zaproszonej szkoły.
DZIEŃ W KRAWACIE
Różne 12 marca obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ W KRAWACIE. Uczniowie, którzy tego dnia założyli krawat, uniknęli odpytywania.
Targi Edukacji Pracy i Kariery
Różne 12 marca uczniowie klasy VIII i III gimnazjum wzięli udział w Targach Edukacji Pracy i Kariery w Chojnicach. Poznali ofertę edukacyjną szkół powiatu chojnickiego oraz zasady rekrutacji na rok szkolny 2019/2020.
Klasowy Konkurs Plastyczny dzieci z klasy 0 a
Konkursy 12 marca 2019 r. dzieci z klasy 0 a były w Człuchowie na spektaklu teatralnym pt. "DOROTKA W TĘCZY" w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego ALERT. Przedstawienie było piękne, kolorowe i pouczające, bo dotyczyło problemu zanieczyszczenia środowiska. Następnego dnia, w ramach Klasowego Konkursu Plastycznego, dzieci wykonały rysunki przedstawiające bohaterów spektaklu, czyli Dorotkę, Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala, Lwa oraz najzabawniejszą postać w przedstawieniu - latającą na miotle "złą" Czarownicę.
Teatr Muzyczny w Gdyni
Wycieczki 2 marca 2019 r. uczniowie klas VII wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się do Gdyni. Była piękna i słoneczna pogoda. Najpierw pospacerowali brzegiem morza, a potem poszli do Teatru Muzycznego na musical pt."NOTRE DAME DE PARIS". Podziwiali garbusa Quasimodo, przepiękną Esmeraldę, bezdusznego Frollo i rycerskiego Phoebusa. Cudowny śpiew zapierał dech. Uwagę przykuwała ruchoma scenografia. Dynamiki dodawali świetni tancerze - akrobaci, którzy wykonywali fantastyczne figury. Było to niesamowite przeżycie...
X Powiatowy Konkurs Języka Polskiego
Konkursy Trzyosobowa drużyna reprezentowała naszą szkołę w X Powiatowym Konkursie Języka Polskiego „Z poprawną polszczyzną za pan brat”, który odbył się 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 7 w Chojnicach.
Problemy związane z poprawnością językową i ortograficzną, a także tworzenie na gorąco i wygłaszanie przemówień - to niełatwe zadania, zwłaszcza pod presją czasu, ale dziewczyny poradziły sobie doskonale. Ania Wojciechowska, Marta Kostrzewska i Weronika Kosecka zajęły III miejsce.
Gratulacje!

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczno - Plastyczny
Konkursy 26.02.2019r. uczennica kl. VII a- Anna Olik zajęła III miejsce w swojej kategorii wiekowej w XII Wojewódzkim Konkursie Matematyczno - Plastycznym.

Gratulacje!
POMOC DLA SCHRONISKA
Różne W czasie ferii zimowych opiekunki Samorządu Uczniowskiego zawiozły dary zebrane przez uczniów dla zwierząt ze schroniska PRZYTULISKO w Chojnicach. Akcja trwa każdego roku w okresie zimowym. Z roku na rok uczniowie coraz chętniej angażują się w to przedsięwzięcie.
Za ogromne serce i zaangażowanie serdecznie dziękujemy uczniom i ich rodzicom.
SU
Finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego
Konkursy 25.02.2019r. uczennica kl. VIII - Anna Wojciechowska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego w Gdańsku.

Gratulacje!

DZIEŃ KOTA
Różne 17 lutego 2019 roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota. Z racji tego, że ten dzień przypada na nasze ferie zimowe, uczniowie klasy 0 A wraz wychowawczynią panią Beatą Kostrzewską obchodzili to święto 8 lutego. Tego dnia dzieci przebrały się za kotki, odbyły się zajęcia na temat opieki nad tymi zwierzętami. Przeprowadzono "kocie" zabawy, konkursy.
Na zakończenie dnia każdy "KOTEK" dostał pamiątkowy dyplom.
Podręczniki
Podręczniki na rok szkolny 2018/2019
Przetarg
Rozstrzygnięcie przetargu na dostawę peletu drzewnego dla ZSP w Konarzynach na 2019r.
Projekty sportowe

Mały Mistrz
Szkoła
Dane szkoły
Prawo szkolne
Petycje
Fotogaleria
Dzieje szkoły
Poprzednia strona szkoły
Dla rodziców
P S O
Ogłoszenia i informacje
Kontakt
Wywiadówki w szkole
Sukcesy i uroczystości
Podręczniki szkolne
Dla uczniów
P S O
NOWY SPRAWDZIAN 2015
Ogłoszenia i informacje
Plan lekcji
Terminarz 2013/2014
Regulaminy konkursów
Zajęcia pozalekcyjne
Projekty gimnazjalne
Testy gimnazjalne
Testy szóstoklasisty
Informatyka
Ostatnie pliki
Klasy 8 Religia
Klasy 8 WOS
Klasy 7 8 Fizyka
Klasy 8 Informatyka
Klasy 8 Język polski
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

02.07.2015 21:47
coś ci nie pasuj Uśmiech Uśmiech Smutek Z przymrużeniem oka

27.06.2014 14:53
Wakacje !!! ♥ Szeroki uśmiech

70
14.04.2014 06:09
Pozdrowienia dla klasy 4a Złość

27.03.2014 22:10
Z przymrużeniem oka Dobry wieczór wszystkim, możemy być przyjaciółmi

62
29.01.2014 11:57
Uśmiech Nie mogę się doczekać, aby poznać nowych przyjaciół Szeroki uśmiech

55
02.12.2013 12:20
Uśmiech hi, Jak stworzyć stronę internetową, jak to? big thanks Uśmiech

15.11.2013 20:17
pozdro dla ziomków z 5a ;D Szeroki uśmiech